Načítání ...

Pokud stihnete přečíst i toto, máte problémy s vaším připojením :(

POWERED BY DREAMS

Aktuální monopost

Bumblebee

Maximální výkon89,7 Hp při 11500 otáčkách za minutu
Maximální točivý moment65 Nm při 8000 otáčkách za minutu
MotorTriumph 675 se suchou olejovou vanou
Hmotnost vozu s náplněmi (bez jezdce)222 kg
Převodovka2 rychlostní sekvenční elektricky řazená, ovládaná pádly
Celková délka/šířka/výška [mm]2834/1411/1211
Rozvor1560 mm
PalivoNatural 98

Všechny monoposty

O nás

Náš tým CULS Prague formula racing byl založen studenty Technické fakulty na České zemědělské univerzitě v Praze v roce 2011 a to ještě pod starým jménem Rebels Racing. Dnes se již pod novým jménem účastníme mezinárodní inženýrské soutěže Formula Student.

Původní tým sestával z 13 členů, dnes se nás na projektů podílí několik desítek studentů bakalářského a magisterského studia. Společně tvoříme čtyři skupiny – Management, Marketing, Vývoj a Výroba. Většina z nás studuje na Technické fakultě, ale zastoupení u nás najdou všechny fakulty ČZU!

První sezóny v rámci soutěže Formula Student se náš tým zúčastnil v roce 2012. Největší úspěch byl pro prvotní monopost Saturn VI 14. místo v disciplíně endurance.

Našimi dosud nejlepšími výsledky v rámci Formula Student jsou 2. místo v Akceleraci v FS Czech a 3. místo v Endurance v FS Alpe Adria s vozem FS.07 Fighter v sezóně 2022, ve statických disciplínách jde o 3. místo v EDR a 2. místo v Cost and Manufacturing na FS ATA Italy v sezoně 2023.

Díky podpoře našich sponzorů máme možnost každoročně posouvat hranice naší práce a tvořit tak lepší a kvalitnější monoposty. Obzvláště revolučním krokem pro nás byl vývoj prvního hybridního vozu v sezoně 2023.

Pravidelně nabíráme nové členy, studenty, kteří chtějí nabrat zkušenosti jak v oblasti inženýrství, tak projektového řízení.

Náš instagram

Partneři týmu